Kaper Makina Sistemleri

3491
METİN LALA
Kazımdirik mahallesi 213 sokak numara 33 Bornova İzmir
Şirket Tanımı

Kaper Makina sistemleri 2011 yılında yem fabrikaları, yedek parça hizmetleri ve ithal disk, rule ithalatı ve ihracatı yapan bir firma olarak kurulmuştur. Kurucusu olan Metin Lala 20 yıllık tecrübesi ve birikimi ile sektörde daima yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden bir çalışma halinde olmuştur. Kaper Makina ilk bir yıldan sonra yem fabrikalarına makina, ünite ve anahtar teslimi yem fabrikası kurulumuna geçmiş ve çeşitli yerlerde tesisler kurmuştur.izlemiş olduğu ilkeler kaliteye önem vermek, müşterilerini gözeten bir yaklaşım sergilemek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Kaper Makina Almanya Münch Edelstahl firmasının Türkiye temsilcisidir. Münch firması ile birlikte Pelet Pres ve yedek parça konusunda iyi bir çalışma yürütmektedir. Kaper Makina olarak hedefimiz, müşterilerimizin isteklerinin ötesinde memnuniyetini sağlamak firmamızın rekabet gücünü sürekli kılmaktır. Ürün Alanlarımız; Yem, gübre, depolama ve taşıma sistemleri,un ve yem fabrikaları yedek parçaları üretimi ve satımı.

Hizmet Tanımı

ÇEKİŞLİ DEĞİRMEN ÇD10, ÇEKİŞLİ DEĞİRMEN ÇD15, EXTRUDER, PELET PRES-PELET MİLLS, MİNİ PELET PRESİ-MİNİ PELET PRES MİLLS, JET FİLTRE- JET FİLTER, SOĞUTUCU - COOLER, DÖNER TAVA ELEK-TRAY SİFTER, KRAMBLER -CRAMBLER, DİSK VE RULE, TORBALAMA KANTARI - NET BAGGİNG, PREMİX DOZAJ - PREMİX UNİT, PNÖMATİK SÜRGÜ(KAPAK)-SLİDE VALVE, KOVALI ELEVATÖR - BUCKET ELEVATÖR, DİSTRİBÜTÖR - DİSTRİBOTÖR, ZİNCİRLİ KONVEYÖR - CHAİN CONVEYÖR, HAVA KİLİDİ- AİR LOCK, MELASİYER - MOLESES MİXER, TOZ SİKLONU- CYCLONE, GÜNLÜK MELAS TANKI - MOLESES TANK, MELAS POMPASI- MELAS PUMP, KELEPE(İKİ YOLLU/ÜÇ YOLLU)-KLEPE, VİDALI KONVEYÖR - SCREW CONVEYÖR, ASPRATÖR FAN -EXTRACTOR FAN,

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Makine Sanayi kategorisine ait olan ve İzmir Bornova lokasyonunda yer alan Kaper Makina Sistemleri kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?