KA GRUP İNŞAAT

2080
SÜMKO SİTESİ M1/A BLOK K:6 D:28 KOZYATAĞI / İSTANBUL
Şirket Tanımı

KA GRUP 1989 yılında şahıs firması olarak inşaat sektörüne girmiş, inşaatla ilgili her alanda projeler üreterek başarılı işlere imza atmıştır. Sonraki yıllarda şirketleşerek, yüklenici firma kimliğini kazanmış, yurt içinde ve yurt dışında birçok işlerde deneyimi, yenilikçi ve zamanında teslim özellikleriyle kaliteli firmalar arasında yerini almıştır. KA GRUP ilke olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve çözüm ortağı olmayı hedeflemiş bu yolda deneyimili ve uzman kadrosuyla başarılı olmuştur. KA GRUP sektörde teknik ekipmanları, makine ve araç parkıyla da yeterlilik kazanmış olup günümüz rekabet koşullarına uyum sağlamıştır. İş güvenliği ve işçi sağlığına önem veren şirketimiz kaynaklarını da akılcı şekilde kullanarak gücünü tazelemektedir. Bu güne kadar KA GRUP'un yapmış olduğu fabrika binaları, iş merkezleri, okul ve konut projeleri yapacağı yeni projelerin teminatıdır.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan KA GRUP İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?