İTİMAT EVDEN EVE NAKLİYAT

1209
Mehmet Can
Mithatpaşa Mah. 58244. Sok. 12 Seyhan 1130, Adana
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı
İtimat Evden Eve Nakliyat olarak; Adana'da 18 yıldır nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerimize güvenle kaliteyi ve kimsenin veremeyeceği desteği vermeyi amaçladık.
Evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek en önemli hedeflerimizden biridir. Kısaca; geçmişimiz, bugünümüz, geleceğimiz olan Türkiye’yi daha yukarı taşımak için; özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.
 
Hizmet Tanımı
  • 7/24 Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Büro Taşımacılığı
  • Villa Nakliyatı
  • Evden Eve Taşıma
  • Sigortalı Evden Eve Nakliye
  • Asansörlü Taşımacılık


Sigortalı Taşıma
: Ev-Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri olarak ev ve ofis taşımalarında, eşyalarınızı büyük bir dikkatle ve en yüksek düzeyde koruma ile taşıma garantisi veriyoruz.
Expertiz: Esyalarınızı yerinde inceleyerek sorunsuz bir taşıma icin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor ve en uygun fiyatı veriyoruz.
Paketleme: Eşyalarınızı kategorize ederek paketliyor, kolileme, montaj-demontaj işlemleri yapıyoruz.
Kolileme: Kolileme işlemi ile köpüklü ambalaj malzemesi ile eşyalarınızı sarsıntılara karşı korumaya alıyoruz.
Montaj: Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj.
Demontaj: Tesisat ile ilgili bağlantılar ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 
Arama Terimleri: Şehirlerarası Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Büro ve Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Nakliyat, Para Kasası Taşımacılığı
 
Hizmet Bölgeleri
Türkiye Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

7/24 Nakliyat Ofis Taşımacılığı Büro Taşımacılığı Villa Nakliyatı Evden Eve Taşıma Sigortalı Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşımacılık

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Evden Eve Nakliyat kategorisine ait olan ve Adana Seyhan lokasyonunda yer alan İTİMAT EVDEN EVE NAKLİYAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Evden Eve Nakliyat kategorisine ait olan ve Adana Seyhan lokasyonunda yer alan İTİMAT EVDEN EVE NAKLİYAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?