Kurumsal Web Sitesi

İSTANBULOFİSİM - İSTANBUL OFİSİM KURUMSAL HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

2526
Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. 46 Boğaziçi Plaza K:5 Üsküdar, İstanbul
Şirket Tanımı

İstanbul Ofisim, küçük ve orta dereceli işletmelere, kurumsal firmalara, mobil veya ofis ortamında çalışan profesyonellere, girişimcilere hizmet vermeyi hedeflemiştir. Ülkemizin en önemli, dünyanın da önemli şehirlerinden Istanbul'da, hazır kiralık ofisler, toplantı odaları, hazır sekreter, firmanıza özel telefon cevaplama ve sanal ofis hizmetlerini uluslar arası standartlarda sunmaktadır. Prestijli bir iş adresinde temsil edilmek isteyen, tüm fiziksel ve teknolojik donanımlarla donatılmış hazır Istanbul ofisinizi bugün açabilirsiniz. Veya fiziksel olarak bir ofise ihtiyacı olmayan ama prestijli bir adresim olsun diyen kurum veya profesyonel de bizden yardım alabilirler.

Hizmet Tanımı

Kiralık Daire , Kiralık Villa , Kiralık Dubleks Daire , Kiralık Yazlık , Kiralık Müstakil Ev , Kiralık Residence , Kiralık Ultra Lüks Daire Kiralık Çiftlik Evi , Kiralık Prefabrik Ev , Kiralık Köşk & Konak , Kiralık Yalı Dairesi , Kiralık Yalı

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan İSTANBULOFİSİM - İSTANBUL OFİSİM KURUMSAL HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?