İnan Yapı

106807
BURHANİYE MAHALLESİ NİHAL ATSIZ CADDESİ NO:1 CEYHAN / ADANA
Şirket Tanımı

İnan Yapı 2007 yılında Murat İnanır tarafından kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana Adana ‘nın Ceyhan ilçesinin önemli noktalarında yüksek beklentilere cevap verecek çok üst düzey kalitede projelerin üretmenin yanı sıra, farklı yaşam biçimlerine hitap eden projeler üretmeye ve geliştirmeye devam ediyor.İnan Yapı’nın en önemli değeri; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette, İnan Yapı’nın marka değeri, özellikle şehire ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü, yapı ustalığını sanata dönüştüren İnan Yapı, yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir.

İnan Yapı’nın tüm değerlerinin orta noktası, müşteri bulunmaktadır. Sahip olduğumuz tüm değerleri, müşteri memnuniyeti için seferber ederiz. Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşaa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!

Sonuç olarak Yapı Sanatının Ustası olmak, yaşamın sürekliliğini sağlayacak tüm değerlere sahip olmaktan geçer.

Hizmet Tanımı

İnşaat ve GYO

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Adana Ceyhan lokasyonunda yer alan İnan Yapı kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?