Kurumsal Web Sitesi

İkie Otomasyon

2421
Murat Erman
Bodrum, Muğla Turgutreis/Bodrum
Şirket Tanımı

2013 yılında kurulmuş olan, ancak sektörde 1999 ’dan bu yana hizmet veren İKİE OTOMASYON Endüstriyel Yazılım Şirketi’ deneyimli kadrosu güvenlik alanında; uygulama, projelendirme, satış, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir Özellikle Bodrum , Muğla , İstanbul , Ankara , Mersin , Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye de geliştirdiği güvenlik sistemleri ile her haneye. Her- kurum ve kuruluşa her çapta anahtar teslim projeler üretmekte, Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmet de vermektedir. Müşteri odaklı güvenlik hizmet anlayışı ile ulusal pazarda rekabeti hedefleyerek, müşterisine verdiği hizmette kalite, çözüm avantajlarını hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Dünya pazarına ‘Entegre Güvenlik hizmeti veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktadır. Temel görevimiz; koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir ve ekonomik çözümler üretebilmektir. Şirket olarak temel ilkemiz. Müşteri memnuniyeti, teknik destek verilmesi, deneyimli teknik servis ile her türlü sorunlara kesin çözüm, size uygun gün ve saatlerde montaj, ücretsiz keşif ve uygun fiyatlardır.

Hizmet Tanımı

Bilgisayar Yazılımları - Endüstriyel Tasarım Danışmanları - Bantlı Taşıyıcılar, Otomasyon Sistemleri ve Ekipmanları - Güvenlik Hizmetleri ve Araçları

Hizmet Bölgeleri

Muğla Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bantlı Taşıyıcılar, Otomasyon Sistemleri ve Ekipmanları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan İkie Otomasyon kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?