I HOME INTERNATIONAL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ.

108594
Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. 1 Skyport Residence K:23 D:196 Beylikdüzü, İstanbul
Şirket Tanımı

I HOME INTERNATIONAL, Türkiye'nin her yerindeki müşterilere ve geliştiricilere konut, yeni gelişme, tatil amaçlı gayrimenkul, konut kiralama ve lüks tatil kiralama da dahil olmak üzere geniş bir sınıf yelpazesinde hizmet veren tam hizmetli bir emlak komisyonculuğu şirketidir. 
I HOME INTERNATIONAL, 2015'teki kuruluşundan bu yana, tüm müşterilerin ve listelerin ortak bir ortamda tüm temsilcileri tarafından temsil edildiği bir ortaklık kültürünü geliştirerek gayrimenkulün işini yeniden tanımladı, sektörü modernize etti ve ilerletti. Gayrimenkulün nasıl uygulandığına dair geleneksel modeli ortadan kaldıran acentelerimiz, bilgilerini, etki alanlarını, temas ve uzmanlık alanlarını paylaşarak müşterilerimizin daha iyi temsil edilmesini ve gerçek bir rekabet avantajı sağlamasını sağlar.

I HOME INTERNATIONAL, işinin her alanında kusursuz Kalite standartlarına ek olarak, üstün ve istisnai müşteri hizmetine de kendini adamıştır. Şirket, dikkatini İnovasyon ve hizmetin ön saflarında yer almaya ve müşterilerinin Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm alanlarındaki mülk alanındaki beklentilerini karşılayan ve aşan performans standartlarını sürekli olarak sürdürmeye odaklanmaktadır. 

1 - Mal sahibi ve ailesi için Oturma İzni Başvurusu 
2 - Tesise elektrik, su, gaz ve internet hizmeti aboneliği 
3 - Türkiye'de kalış süresi boyunca doğrudan bilgi hattı ve yardım 
4 - Müşteriler için banka hesaplarının açılması 
5 - Rezervasyon otellere özel indirimler ve tüm oteller için% 20 indirim ile otel
6 - Otele varışta havaalanı servisini alma / bırakma ve iade 
7 - Bir tur ve İstanbul'daki tüm projeleri ziyaret etmek. 
8 - Daire / mülkün yatırım kira hizmeti kısa ve uzun vadede. 
9 - Yapım aşamasında olan projeler için taksitlendirme ve aylık güncelleme takibi

Hizmet Tanımı

Beylikdüzü Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan I HOME INTERNATIONAL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan I HOME INTERNATIONAL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?