Hun Ortaokulu

207707
Kuşcağız Mah. Gazeller Cad. No68 Keçiören/ANKARA
Şirket Tanımı

Mensubu olmaktan övünç duyulan milli değerleri ve demokrasiyi özümsemiş,çağdaş geleceğe güvenle bakan bireylerin yetiştiği ulusal ve uluslar arası norm belirleyen bir kurum olmak.

Hizmet Tanımı

Güvenli ve çağdaş bir ortamda,nitelikli eğitim sunarak araştıran, sorgulayan,girişimci,hedefleri olan mutlu bireyler yetiştirmek.

“Yaşayanların gözünden ilçemiz Keçiören “ konulu afiş yarışmasında okulumuz öğrencilerinden 8/D sınıfı öğrencisi Hatice ÇANKAYA ilçe birincisi, 8/G sınıfı öğrencisi Berna DAŞĞIN ilçe üçüncüsü olmuştur.Öğrencilerimizden Mehmet Bedirhan ERBAŞ 53 kg’da Ankara 1.olmuştur, 59 kg’da Yusuf AÇIKGÖZ Ankara 1.olmuştur, 35 kg’da Bekircan KARABIYIK Ankara 2.olup bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır. Okulumuz aldığı puanlarla Ankara 3.olup kupa kazanmıştır.“Oyuncak Tasarımı” yarışmasında okulumuz 7/E sınıfı öğrencilerinden Sıla VARLIK ilçe üçüncüsü olmuştur.VI. Şiir Olimpiyatları Şiir Okuma yarışmasında 7.sınıf öğrencimiz İrem Sena MUTLU Keçiören İlçe birincisi oldu.DSİ Genel Müdürlüğü 5.Bölge Müdürlüğü "Enerji ve Su Verimliliği" konusunda kompozisyon yarışmasında öğrencimiz Aleyna BARUT 3.oldu.Öğrencimiz Yusuf Onur Yaşar, Muay-Thai (Kickboks)´da final maçı oynayarak 2.olmuştur. 8-D sınıfı öğrencimiz Mehmet Mesut EYERTAŞ Ankara Ortaokullar arasında yapılan Disk Atma yarışında 40m 29 cm atarak birinci oldu

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Hun Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Hun Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?