HOUSE & HOUSE GAYRİMENKUL

108120
Bahçelievler M. Talatpaşa C. No: 38 / 2A Ömür Sitesi D4 Blok Bahçelievler / İstanbul

House&House Gayrimenkul Hizmetleri Ev ve Ev Gayrimenkul Hizmetleri İnşaat Taahhüt ve Müşavirlik Hizmetleri Limited Şirketinin Tescilli Markası Olup Tamamı Türk Sermayesidir.

Misyonumuz House&House Gayrimenkul Hizmetleri ; Danışmanlık ve Pazarlamasını Yaptığı Gayrimenkullerin Satış Öncesi Olayların Çözümlenmesinde , Paranın Yatırım Olarak Gayrimenkul de Değerlendirilmesinde Ve İhtiyaca Uygun Gayrimenkullerin Bulunmasında Bilgi ve Deneyimiyle Yasal ve Ulusal Anlamda Hizmetler Sunmaktadır.

House&House Gayrimenkul Hizmetleri Müşterilerine Bireysel ve Kurumsal Olmak Üzere İki Kategoride Hizmet Vermektedir.

Bireysel Bölüm ; Bireylerin Gayrimenkul İhtiyaçlarının Karşılanmasında , Kişiye Özel Emlak Bulunmasında , Talep Edilen Lokasyonlarda Araştırma Yapma ve Bilgi Bankasını Kişilere Açıp Bireysel Değerlendirmeye Katkıda Bulunmaktadır.

Kurumsal Bölüm ; Şirket ve Konsorsiyumların Gayrimenkul İhtiyaçlarını Karşılanmasında Arsa , Fabrika , İşyeri Gibi Ticari Emlakların Araştırılmasında , Bölgesel ve Lokasyon Olarak Değerlemeler Yapıp Fizibilite Raporları Sunulması İşlemlerini Gerçekleştirmektedir. Ayrıca Yerli ve Yabancı Fonların veya Yatırımcıların Gayrimenkul Alanındaki Taleplerini Değerlendirerek Geri Dönüşüm Oranı Yüksek Yatırımların Araştırmasını Yapıp Sunmaktadır. Blok Satış ve Proje Pazarlaması Kurumsal Bölümün Teknolojik İmkanları ve Uzman Çalışanları ile En Doğru ve En Kısa Zamanda Gerçekleştirilmektedir. "Para ve Zaman Kaybettirmeden Kolay Çözümler Sunar" Sloganı İle Bireysel ve Kurumsal Müşterilerine En İyi Hizmeti Vermeyi Şirket Politikası Haline Getirilmiştir. Vizyonumuz House&House Gayrimenkul Hizmetleri Gelişen Gayrimenkul Piyasasında Yer Edinebilmek İçin ARGE Biriminin Oluşumunu Tamamlamış Olup , Gayrimenkul Yatırımlarının Yerel ve Ulusal Piyasalarda Değerlendirilmesi İçin Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Çalışmalarının İçersinde Bulunmaya Başlamıştır. Emlak Piyasasında Pazarlama Alanında Büyük Bir Güç Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekteyiz.

Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik , Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bahçelievler M. Talatpaşa C. No: 38 / 2A Ömür Sitesi D4 Blok Bahçelievler / İstanbul