HAVUZ RENT A CAR

109586
Dursun Çelik
Ali Nihat Tarlan Cad. Merkez Camii Sok. Yılmaz İş Merkezi No: 1/5 İçerenköy / Ataşehir / İstanbul ( Anadolu Yakası )
Şirket Tanımı

Ataşehir Oto Kiralama

Geçmişten günümüze İstanbul’a gelen ziyaretçilerin gezip gördüğü semtler çok fazla değişiklilik göstermemiştir. Bununla birlikte İstanbul’un merkezleri de bulunan değerlerini arttırarak merkez olduğunu ispatlamıştır diyebiliriz. Bu merkezler gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başarmış ve en çok ziyaret edilen semtler listesinde yer almayı başarmıştır. İstanbul’da bulunan merkezlere son dönemlerde gösterdiği gelişmelerden ötürü yeni biri daha eklenebilir. Bu semt ise Ataşehir. Son dönemlerde gösterdiği hızlı gelişme ile de buna imkan olduğunu gösteren Ataşehir, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılıyor olmasıyla da diğer merkezlere çok büyük bir rakip olacağı gerçeğini gün yüzüne çıkartmaya başlıyor. Bölgenin en büyük ihtiyaçlarından birisi de oto kiralama. Ataşehir oto kiralama hizmeti olarak çok fazla gelişmemiş olsa da her geçen gün bu alanda daha fazla gelişerek ziyaretçilerine ve semt sakinlerine son derece güvenli hizmet sunmayı amaçlıyor.

Oto kiralama hizmeti birçok merkezi semtte hızla gelişiyor olsa da Ataşehir’in henüz onları geçemeyeceğini söyleyemeyiz. Çünkü Ataşehir’e yapılan yatırım sayısı oldukça fazla olmakla birlikte çevresinde gelişen diğer iş sektörleri de bu yönde oto kiralama hizmetine yardımcı oluyor.

Ataşehir oto kiralama hizmetleri gelişmeye başladıkça ziyaretçiler daha fazla memnun kalacaklardır Ataşehir’den. Şuan Ataşehir oto kiralama hizmeti sunan firma sayısı az olmasıyla birlikte ilerleyen zamanlarda oldukça çoğalacaktır.

Sabiha Gökçen Havaalanına olan yakınlığı,Maltepe, Bostancı, Ataşehir, Ümraniye ,Koşuyolu,Erenköy semtlerinin ortasında bulunması Havuz Car rent al’ ın çevre semtlere rentacar hizmeti sunmasını kolaylaştırmakta ve hızlı kiralama yapmasına imkan tanımaktadır. Oto Kiralama taleplerine cevap verebilmek ve kiralık araç arayan müşterilerimize uygun fiyatlarla araç kiralama için sizlere bir telefon kadar yakınız . Bir çok marka ve modelden oluşan kiralık araç filolarımız ile rent a car hizmeti arayan müşterilerimize istedikleri aracı makul fiyatlarla kiralama imkanı tanımaktayız.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ataşehir lokasyonunda yer alan HAVUZ RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ataşehir lokasyonunda yer alan HAVUZ RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?