HASANOĞLU İNŞAAT

2090
BALİPAŞA CAD. HOCAÜVEYZ MAHALLESİ HOCAEFENDİ SOK. NO:26/1 FATİH / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu inşaat, betonarme yapılar üzerine gerçekleştirdiği imalatlar ile kamu alanında ve özel sektörde başarılı projelere imza atmıştır. 1998 yılından günümüze faaliyet alanını; bünyesine kattığı Ahşap Ev Fabrikası ile ahşap yapılar üzerine konut inşasında geliştirmiş ve gerçekleştirdiği projelerde ahşap yapılarda inşa etmiştir. Hasanoğlu İnşaat'ın grup şirketlerinden Temeltaş İnşaat ise Zemin ve Temel Mühendisliği alanında Türkiye ve yurtdışında başarılı projelere imzasını atmaktadır. İnşaat sektöründe 17 yıllık bir geçmişe sahip Hasanoğlu İnşaat geleceğin teknolojisini kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarımlara sahip projeler inşa etmeye özen göstermiştir. Firmamız inşaat sektöründe kalite, güven, teknolojik donanımı ile ve faaliyet alanındaki gelişen yapısıyla sergilediği gücünü geleceğe taşımaktadır.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Fatih lokasyonunda yer alan HASANOĞLU İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?