GÜNKON İnşaat San.ve Tic. A.Ş

1460
1201/1 Sokak No:4 P.19 Temsil Plaza Yenişehir İzmir,Konak
Şirket Tanımı

GÜNKON İnşaat San.ve Tic. A.Ş, 1987’de iki ortaklı bir inşaat firması (GÜNBAR) olarak kurulmuş, 1999 yılından itibaren ana hissedarı inşaat mühendisi M.Şefik Güngör tarafından devam ettirilmiştir. Firma, kuruluşundan bu yana, yabancı sermayeli özel şirketler ve büyük yerli üreticilerin fabrikaları ile konut projeleri, otel, okul vb. yapıların inşaatlarını gerçekleştirmiştir. Gayrimenkul geliştirme, taahhüt, projelendirme konularında uzmanlaşan GÜNKON, kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı ön planda tutarak; üstün mühendislik bilgisi ile hizmet vermektedir. Kalite ve güveni kendine ilke edinmiş olan GÜNKON İnşaat, bu prensibiyle her daim sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedefler. Bugüne kadar iş yaptığımız ana müşterilerimiz: RJR ( Camel Sigara Fabrikası) Philsa BAT ( British American Tobacco) Dr. Oetker Vestel Delphi Tesco Kipa PMSA Safe Space Hugo Boss Mopisan Sarper Mopsan Tekfen olmuştur. Şirketimizin ana prensipleri: Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve taşeronlarımıza karşı açık ve dürüst davranmak, Çağdaş tekniğe uygun, mühendislik bilgisi ve emeği ile projeleri gerçekleştirmek, Kısa sürede bitirilmesi gereken, kaliteli yapıları optimal fiyatlar ile müşteri talebi ve memnuniyetini ilke edinerek, istenildiğinde projelendirme safhasında da katkı koyarak tamamlayıp teslim etmek, İnsan kaynağımızı güçlendirerek, yönetimde söz sahibi olmalarını sağlamaktır.

Hizmet Tanımı

PROJELER Alışveriş Merkezleri, Apartman & Villalar, İş Yeri & Ofisler, Petrokimyasal Tesisler, Sanayi Tesisleri, Okul Yapıları,

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan GÜNKON İnşaat San.ve Tic. A.Ş kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan GÜNKON İnşaat San.ve Tic. A.Ş kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?