Gündüz Alp Ortaokulu

207502
Seğmenler Mahallesi Gündüz Alp Ortaokulu
Şirket Tanımı

MisyonumuzAtatürk ilke ve inkılaplarından asla ödün vermeden ilgi ve yetenekleri doğrultusunda saptadığı hedefine doğru ilerleyen, Milli Eğitim Temel Kanunu’nda yer alan genel amaçları ve temel ilkeleri özümseyip sorumluluğun farkında olan özgüven sahibi, sağlam karakterli, sanat ve estetik duygusu gelişmiş, teknolojiden üst seviyede faydalanabilen, ilgiyi bilginin anahtarı olarak gören, inandığı değerleri savunurken karşısındakinin fikrine saygı durmayı ilke haline getirmiş ve tüm bu erdemli vasıfları bünyesinde barındırmakla yetinmeyip hayata geçiren bireyler yetiştirmek için varız.

Hizmet Tanımı

VizyonumuzYaptığı bilimsel, sosyal, kültürel, sportif etkinlikler ile başarısını sürekli artıran, özgün çalışmalarıyla adından söz ettiren, ilgi ve yeteneklerinin farkında olan, toplumun gereksinimlerine cevap verebilen bilinçli bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

2012-2013Yeni Mahalle Belediyesi´nin düzenleği "Hayallerimle Oynuyorum Kukla ve Oyuncak Tasarım Yarışması" (1 kişi katıldı ve mansiyon ödülü alındı.)Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği "Eski Oyun ve Oyuncaklar Yarışması" (4 kişi katıldı. İkincilik ödülü alındı.)"PBO Resim Yarışması" (7 kişi katıldı. Türkiye ikincisi ödülü alındı.) 2013-2014"Bu Benim Eserim Projesi" (2 kişi katıldı)"Çocuk Dostu Ankara Şiir Yarışması"(3 öğrencimz katıldı. İl birinciliği ödülü alındı.)"Bir destandır Çanakkale Şiir Yarışması" (3 kişi katıldı. İlçe birincilik ve ikincilik ödülü alındı.)Şiir Olimpiyatlarına, (1 kişi katıldı. İkincilik ödülü alındı.)İlçe spor müsabakalarına katılım gösterildi. (Dördüncü olundu.)

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Gölbaşı lokasyonunda yer alan Gündüz Alp Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Gölbaşı lokasyonunda yer alan Gündüz Alp Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?