Gülveren İlkokulu

207959
Bahçeler Üstü Mah. 69. Sok. No4 Mamak
Şirket Tanımı

0-Atatürk ilke inkılapları ile milli ve manevi değerleri özümsemiş, analitik ve eleştirel düşünce yapısı gelişmiş, birlikte çalışma alışkanlığı kazanmış, bireysel yeteneklerinin farkına varmış ve bu yeteneklerini geliştirme gayreti için de olan öğrenciler yetiştirmek,-Milli eğitimimizin mevzuatı çerçevesinde, sahip olduğumuz imkanları öğrencilerimizin daha iyi şartlarda yetiştirilmesi için etkin bir biçimde kullanmak,-Paydaşlarımızla birlikte okulumuzdaki eğitim ve öğretim sürecinde sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek,-Gerek uygulanmakta olan eğitim ve öğretim süreci, gerekse bu sürecin sonucunda, emsallerine örnek teşkil eden bir okul olmaktır.

Hizmet Tanımı

Atatürk İlke Ve İnkılapları Doğrultusunda, Milli Eğitimin Amaçlarına Uygun Olarak, Paydaşların Mutluluğunun Sağlandığı, Mevcut İmkanların Etkin Ve Verimli Kullanıldığı, Sürekli İyileştirme Çalışmalarının Yapıldığı, Emsallerine Örnek Teşkil Eden Bir Okul Oluşturmaktır.

1987 yılında okullar arası bilgi, yarışmasında birincilik, aynı yıl yapılan halk oyunları yarışmasında jüri özel ödülüne layık görülmüştür.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Gülveren İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Gülveren İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?