Kurumsal Web Sitesi

Göz-Göz Emlak

105154
Göz-Göz Emlak
Göztepe Mahallesi Mithatpaşa cad. no:964/C Konak, İZMİR
Şirket Tanımı

1989 yılında kurulduğumuz günden itibaren İzmir Göztepe bölgesinde konut, arsa, arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. 28 yıllık mesleki tecrübemiz ile etik değerlere bağlı, kaliteli, güvenilir, yenilikçi ve kazançlı gayrimenkul ile alım-satım ve kiralama işlemlerinde hizmetinizdeyiz.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Satılık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik, Satılık Dükkan, Satılık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Satılık Yazlık, Satılık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Satılık Villa, Satılık Ofis Büro, Satılık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan Göz-Göz Emlak kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?