GÖK GAYRİMENKUL

108808
Zeynel Evrim Gök
KEÇİAĞILI Cad No 17/A Çekmeköy İstanbul
Şirket Tanımı

 GÖK GAYRİMENKUL 
ETKİLİ REFERANSLARIYLA PORTFÖYÜNDE TEK YETKİLİ

 

Sektöre TURYAP BEYLERBEYİ temsilciği ile başlayıp geçmiş dönemlerdeki profesyonelliğimizi şimdi kendi firmamız altında toplayıp müşterilerimize uygun, kaliteli portföyler bulmak ve yardımcı olmak için sektörün verdiği görevle bunu yerine getirmeye çalışacağız. İstanbul geneline bakıldığı zaman emlak sektörüyle ilgili bir çok sorun yasanmakta olup müşterilerimiz bu sektöre karsı bir güven sarsıntısı, her an bir şüpheyle bir ön yargıyla yaklaşmaktadırlar. Biz firmamız olarak bunu görüp bu güven ortamını genişletip sıcak bir aile çatısı altında toplamayı amaçlıyor ve ön yargıları kırmak için burada olduğumuzu, profesyonelliğimizi müşterilerimize göstermek için her konuda fedakarlığa katlanacağımızı ve bu konuda iddialı olduğumuzu acık yüreklilikle belirtiyoruz. Piyasanın bir çok devlerinden etkili referanslarımız bulunmakta olup uzman çalışma kadromuzla portföylerimiz de tek yetkili konumdayız. Emlak sektörüne yeni bir imaj katmak için buradayız.. 
Yatırım bizim işimiz ... 
Çok uzakta değil hemen yanınızdayız..

 

Zeynel Evrim Gök

Gayrimenkul Finans ve Değerleme Uzamanı

Hizmet Tanımı

Çekmeköy Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan GÖK GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan GÖK GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?