FUTURE PARK - HİPER ORGANİZASYON İNŞAAT SAN.A.Ş.

108871
Akevler Mahallesi 1069. Sokak No:9 Esenyurt - İSTANBUL
Şirket Tanımı

Hiper Organizasyon olarak insanı önceleyen bir yaklaşımla inşa ettiğimiz yaşam alanlarının, insanların hayatında nasıl bir önem taşıdığını iyi biliyoruz. Daha iyi bir hayatın yolu, bütün detaylarıyla iyi tasarlanmış mekanlar oluşturmaktan geçiyor. İnsanı önemsemek, yaşam alanlarını, onun her türlü ihtiyacına cevap verebilecek donanım ve özellikte kurmak demektir. Projelerimizi belirleyen temel anlayış; insana, kente, ülkemize ve yaşadığımız dünyaya değer katmaktır. Bunu gerçekleştirirken doğaya saygıyı sürekli önde tutarak çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak mekanlarımızı doğayla bütünleştiriyoruz.

Hiper Organizasyon bünyesindeki bütün çalışanlar ve projelerimizde işbirliği yaptığımız tüm kurumlar, bu anlayış doğrultusunda bir farkındalıkla bu farklılığı oluşturma yeteneğindedir.

İnsan merkezli anlayışımızla yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla dünyanın ulaştığı en yüksek yapı teknolojilerini keşfederek büyük bir özgüvenle geleceğin yaşam alanları için projeler geliştiriyoruz.

İnşaat sektöründe böyle bir anlayışın öncüsü olmak amacındayız. Bilgi ve birikimimizle, yönetim kurulumuz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla bu yeni anlayışın taşıyıcıları olacak şekilde bir araya geldik.

Hiper Organizasyon

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan FUTURE PARK - HİPER ORGANİZASYON İNŞAAT SAN.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan FUTURE PARK - HİPER ORGANİZASYON İNŞAAT SAN.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?