FSMFIT SPOR

106988
İhsaniye mahallesi, Can sokak Dünya İş merkezi No.2 16200 Nilüfer - BURSA
Şirket Tanımı

MİSYONUMUZ

FSMFİTSPORCLUB sporu ve sağlıklı yaşamayı kendine hedef edinmiş misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.Bugün, bütün dünya ilkelerinde spor aktivileri çok büyük bir denge ünsuru olarak tüm insanların kaynaşması ve sağlıklı toplumla oluşmasında, büyük faktör oluşturmaktır. Bu yoldan çıkılarak. Bütün bireylerin sağlık koşulları sağlanmış, güvenli bir ortamda, bilimsel verileri kullanarak fiziksel, biyolojik düzeylerini geliştirmek, sağlıklı bireyler olma yolunda sporun ve egzersizin önemi konusunda bilinçlenmelerini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

FSMFİTSPORCLUB olarak hedefimiz; Güler yüzlü ve işinde uzman personelimiz ile yaşamın stres ve yoğun temposundan sizleri uzaklaştırıp kaliteli hizmet anlayışı ile ‘’ SAĞLIKLI YAŞAM’’ standartlarınızı bir üst seviyeye ulaştırmaktır.  Bölgesinde tercih edilen, her zaman kalite ve samimiyetin öncüsü olarak profesyonel , bilimsel çözümler ve yaklaşımlarla üreten daha geniş kitlelere ulaşabilen kaliteli, sürdürülebilir örnek bir spor ve sağlık hizmeti sunmak.

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan FSMFIT SPOR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?