ESTANBUL YAPI

3554
PETROLİŞ MAH. SİNAN SOK. NO:10 KARTAL / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Yaşam alanlarının standartlaştığı günlük yaşamın monotonluğunun yaşam alanlarına da yansıdığı günümüzde gün içinde yaşadığınız tüm stres ve olumsuzlukları evinizin kapısından içeri girdiğinizde arkanıza bırakılacak huzurlu, konforlu, güvenli yaşam alanları inşa etmek kendimize ve işimize duyduğumuz saygının gereğidir. Estanbul yapı ailesine katıldığınızda bu konfor, güven ve huzur sizin de elde edeceğiniz imkanlardan sadece birkaçı olacak. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, kendi alanlarında marka olmuş güvenilir ve ehil insanlarla çalışarak, kendi sektöründe lider markaların ürünlerini kullanarak sizlere hak ettiğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Kartal lokasyonunda yer alan ESTANBUL YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?