Web Site Oluşturun

ERDEMLİ VETERİNER KLİNİĞİ

109109
Veysel Çoban
Merkez Mah. Türbe Cad. Yunusbey Sok. 104/B Erdemli 33730, Mersin
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı
Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız süzekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.
 
Hizmet Tanımı

Gebelik Muayenesi Petlerde gebelik dönemi anne ve fötos için düzenli takibin ve belirli desteklerin yapılması gereken bir süreçtir. Gebeliğin başlamasından itibaren annenin beslenme şeklinin düzenlenmesi gerekir.

  • Petlerde Gebelik Dönemi
  • Üriner ve Jinekolojik Hastalıklar
  • Ortopedik Problemler
  • Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıklarının Teşhis ve Tedavisi
  • Deri, Göz, Kulak, Paraziter ve Viral Hastalıklar
  • Sindirim ve Solunum Hastalıkları
 
Arama Terimleri: Hayvan Genel Cerrahi, Acil Veteriner, 7/24 Veteriner, Hayvan Doğum, Hayvan Dahiliye Hizmetleri
 
Hizmet Bölgeleri
Mersin Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Erdemli Veterinerler, 7/24 Acil Veteriner, Hayvanlarda Muayene, CR Röntgen, Kan Tahlili, Aşılama Programı, Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Müdahaleler, Diş Tedavisi, Biyokimyasal Testler, Traş ve Bakım, Kısırlaştırma, Pet Malzemeleri, Mikro Çip, Check-Up, Yoğun Bakım Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Mersin Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Veterinerler kategorisine ait olan ve Mersin Erdemli lokasyonunda yer alan ERDEMLİ VETERİNER KLİNİĞİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?