Kurumsal Web Sitesi

ERC AKADEMİ

Şirket Tanımı

ERC AKADEMİ “Güzel Sanatlar” her öğrencinin eğilimi ve yetenekleri paralelinde yaratıcılığın geliştirilmesini gerektiren bir eğitim dalıdır. Bu anlamda eğitim kadromuz gerek mezun oldukları üniversitelerin kalitesi, gerekse kendi portfölyeleriyle fark yaratmış isimlerden oluşturulmuştur. ERC Akademi’de öğrencilerini Güzel Sanatlar Akademisi’ne hazırladığı her aşamada yeteneklerini en doğru şekilde kullanabilmelerinin yanı sıra, olaylara, fikirlere, davranışlara ve nesnelere farklı bakabilmeyi de öğretiyor. Güzel Sanatlara hazırlıkta öğretim prensibi; düşünebilmeyi, kurguyu, tasarım gücünü ve farklı bakış açılarını kazandırmaktır. ERC Akademi’de, temel çizim tekniklerinin kazanılmasının yanı sıra, sanat eğitiminin alt yapısı da oluşturulur. Böylece çağdaş çizgileri yakalayarak yaratıcılığını güçlenecek ve okumak istediğin bölüme yönelik ilk adımını atmış olacaksın. Yetenek sınavlarında öğrencilerin çizim ve sanatsal yaratıcı yeteneklerinin yanı sıra, girmek istedikleri bölüme ait teknik ve genel kültür bilgileri de ölçülmektedir.Kursumuzda ayrıca seçeceğiniz bölüme ilişkin mesleki danışmanlık, bu bölümlerde okumuş ve okuyan kişilerle görüşme ve bilgilendirme konularında yardım alabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

DÜNYACA ÜNLÜ RESSAMLAR, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSLARI, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU BAKIRKÖY, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU İSTANBUL, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU KADIKÖY, GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU TAKSİM, RESSAMLAR, SANATÇILAR

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kurslar kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan ERC AKADEMİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?