ENGİN GAYRİMENKUL İNŞAAT

108941
Turgut Özal Mahallesi 68 Sokak Numara 28 Esenyurt/İstanbul
Şirket Tanımı

2003 yılında arsa ofisi olarak kurulan ve kısa sürede 6 şubeye ulaşarak Türkiye’de gayrimenkul sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesiyle yurt dışına da açılmaya karar vermiş ve ilk yurt dışı şubesini Almanya’ya açmıştır.

En başta küçük bir ofisle başlayan Engin Gayrimenkul şu anda İstanbul’da 3 şube Çanakkale’de 1, Didim’de 1, Almanya’da 1 şube olarak toplam 6 şubeye ulaşmıştır.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir yelpazesini sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli uzman incelemesi analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyeti sağlamak için çaba göstermektedir.

Engin Gayrimenkul daha sonralarda gayrimenkul işleriyle yetinmeyip Engin Kent’i inşaat firması olarak kurmuş ve inşaat sektörüne de bu sayede adım atmıştır.

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan ENGİN GAYRİMENKUL İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan ENGİN GAYRİMENKUL İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?