EMLAK REYONU GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

119402
Külhan Mah. 13. Sok. 5/A Karaman Merkez, Karaman
Şirket Tanımı

2014 yılında Karaman’da kurulan Emlak Reyonu ve Gayrimenkul Danışmanlığı, inşaat ve gayrimenkul sektöründe hızla değişen rekabet koşullarını analiz ederek, doğru bilgi ve farklı pazarlama metotları kullanarak, gayrimenkullerinizi proje aşamasında pazarlamasından, kiralama, satın alma ve satış süreçlerinden, müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerinde önemli hizmetler sunmaktadır. Firmamız uzman eğitimli kadrosu ile insana saygı, müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla sizleri hayalinizdeki gayrimenkule ulaştırmayı, satın alırken, satarken ve kiralarken, kazançlı çıkabileceğiniz bir portföy oluşumunu sağlamaktadır.

Hizmet Tanımı

Çalışma şeklimizle farkı hissettiriyoruz. Önce sizi dinliyor, isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun gayrimenkulü ve doğru çözümü kısa zamanda uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor ve sizi en kısa sürede kazançlı olabileceğiniz bir alışverişe ulaştırmaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Hizmet Bölgeleri

Karaman Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve Karaman Karaman Merkez lokasyonunda yer alan EMLAK REYONU GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve Karaman Karaman Merkez lokasyonunda yer alan EMLAK REYONU GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?