EMEK KOZA İNŞAAT

3569
EMEK MAH. İBRAHİMLİ YOLU CAD. 80 NOLU SK. NO:12/A KOZA APT. ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Şirket Tanımı

2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Emek Koza İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiyenin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor. İnşaat sektöründe bugüne dek 800.000 metrekareden fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Emek Koza İnşaat, ülkemizin nitelikli konut üreten inşaat şirketlerinden biridir.
 Özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projelerin başarıyla imza atan Emek Koza İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. 
 Faaliyetlerini, çağımızın getirdiği üst düzeyde kaliteyle Gaziantep Şehitkamildeki merkez bürosunda, 30 kişilik ekibiyle sürdüren Emek Koza İnşaat, tüm projelerini kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmiştir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Gaziantep Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda yer alan EMEK KOZA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?