ELİT SPOR MERKEZİ

107009
Fulya Altunbaş
Yeni Mahalle istanbul Caddesi Batu Pasajı Kat:2 Lüleburgaz / KIRKLARELİ
Şirket Tanımı

Elit Spor ailesi olarak ilk günden itibaren genel prensibimiz öğrencilerimizin ortaya koyduğumuz kaliteyi her yolla değerlendirmeleri ve en iyiye kendi insiyatifleri ile karar vermeleri yönünde oldu.

Fİtness alanındaki cihazlarımız piyasada bulabileceğiniz en iyi makine gruplarından Max Tech marka fitness makineleridir. Her kas grubuna yönelik makinelerimiz olduğu gibi alternatif cihazları dahi mevcuttur. Bu ürünler kesinlikle iç pazar – dökme demir cihazlar değildir. Yurtdışında bu işin en iyileri tarafından geliştirilen, mühendislerce tasarlanan, tıpkı otomotiv sanayiinde olduğu gibi ileri teknoloji otomasyon fabrikalarında robotlar tarafından birleştirilen cihazlardır.
Elit Spor Merkezinin sadece fitness makineleri maaliyeti ile düşük kalitede cihazları olan ortalama 3 fitness salonu kurabilirsiniz. Peki neden en iyisi olsun istedik.

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları

Hizmet Bölgeleri

Kırklareli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve Kırklareli Lüleburgaz lokasyonunda yer alan ELİT SPOR MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?