DUMANKAYA İNŞAAT

1747
DUMANKAYA PLAZA ANKARA YOLU PENDİK KAVŞAĞI KAT:4 PENDİK / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Dumankaya, 1963 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri inşa etmiştir. 1980'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Dumankaya, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. Bunlar arasında Gümüş Vadi Villaları, Dragos Drive, Yenişehir Evleri, Çekmeköy Evleri, Gizli Bahçe Konakları, Dragos Drive 34, Kelebek Vadisi Evleri sayılabilir. 2000'li yıllardan itibaren Dumankaya köklü geçmişinin verdiği deneyimle "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Tuzla ve Kurtköy bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır. Bunlar arasında Manzara Konakları, Trend, Akdeniz Evleri, Konsept İstanbul, Trend Ekstra ve Dumankaya Minimal tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. Bu projeler Dumankaya'nın Türk insanına sunduğu "yenilikçi yaklaşımın" en somut göstergeleridir.

Hizmet Tanımı

yapı inşaat

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Pendik lokasyonunda yer alan DUMANKAYA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve İstanbul Pendik lokasyonunda yer alan DUMANKAYA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?