DOĞA ŞEHİRCİLİK

3553
YENİ MAH. KENNEDY CAD. NO:200 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1994 yılında Kemal Ayvacı tarafından kurulan Doğa Şehircilik, bugün sektöründe önemli projelere imza atmış olan sayılı şirketlerden biri olma özelliğini taşıyor. Yapılara uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla insan hayatına verdiği değeri vurgulayan Doğa Şehircilik, mimariye ve estetik yapıya gösterdiği özenle daima farklı olanı üreterek, şehirlere hakettiği değeri vermeye devam ediyor. Bir çok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla hayata kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgileniyor. Doğa Şehircilik Türkiye'nin en büyük A sınıfı ofis park projesi olan Akkom Ofis Park ve çok yakında hayata geçecek olan Merter Yaşam Kompleksi projesi ile mimari anlayışa yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan DOĞA ŞEHİRCİLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?