Web Site Oluşturun

DESSA YAPI DEKORASYON

2215
MEHMET NACİ ÇİFTÇİ
Şerifiye mah. Doğan 1. sok. No:7 İpekyolu/VAN
Şirket Tanımı

Yapı dekorasyon alanında başarılı hizmetlerimizle müşterilerimize kaliteli hizmet ve desteği sunmaya devam ediyoruz. Van/İpekyolu’da hizmetinizde olan Dessa Yapı Dekorasyon ile mekanlarınıza şıklık ve mükemmel tasarımlar getirmenin keyfini yaşayacaksınız. Deneyimli uzman kadromuz ile uzun yıllardır Van ve çevresinde verdiğimiz hizmetlerimizle tanınan ve güvenilir firmalar arasında yer almayı başaran firmamızdan; yapı dekorasyon, mantolama, cephe kaplama, alçı- sıva, iç ve dış dekorasyon, badana, parke döşeme ve anahtar teslim dekorasyon hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Profesyonel iş sonuçları ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ederken en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile de keselerine yardımcı oluyoruz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz Dessa Yapı Dekorasyon beklentilerinizden çok daha fazlasını bulmanıza yardımcı olacak.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon, mantolama, cephe kaplama, alçı- sıva, iç ve dış dekorasyon, badana, parke döşeme ve anahtar teslim dekorasyon

Hizmet Bölgeleri

Van Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Dış Cephe Mantolama ve Ahşap Parke kategorisine ait olan ve Van İpekyolu lokasyonunda yer alan DESSA YAPI DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?