DENEYİM YAPI DEKORASYON

1552
HÜSEYİN YILDIZ
Altınşehir mah. Nato Yolu cad. Sakarya sok. No:19/B Ümraniye/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Ev ve ofislerimizde yaşamımızı kolaylaştıran eşyalarımızın birbirleri ile uyum içinde diziliş ya da yerleştiriliş biçimine dekorasyon denir. İç ve dış dekorasyon olarak sınıflandırılır. Dış dekorasyon; binalarımızın giydirilmesi; mantolama, sayding, dekoratif taşlar, ahşap kaplamalar ve bahçe düzeni gibi yapılan düzenlemeler bütünüdür. İç dekorasyon ise; zemin döşemeden halıya, perde ve duvar boyasından ya da kaplamasından mobilyalara, yardımcı objelerden aydınlatma sistemine, biblo, heykel, vazo, çiçek gibi tamamlayıcı objelerden oluşturulan düzenlemeler bütünüdür. Kişiler farklı tarzlardan hoşlanırlar,dekorasyon kişilerin yaşam standartlarını yansıttığı gibi hayata bakış açılarını da gösterir. Kimi eskiye olan bağlılığı ile antika ürünler, şark köşeleri, kilim, bakır, sedir, minder gibi objelerle kendilerine ortam hazırlarken kimi, son derece modern, asimetrik mobilya ve tamamlayıcı ürünler ile gizli aydınlatmalardan oluşan ortam düzenlemeden yanadır. Kimi de klasiklerden vazgeçemez ve kendilerini böyle rahat hissederler.

Hizmet Tanımı

Deneyim Yapı Dekorasyon ile yapı dekorasyon, yapı inşaat, yapı tadilat, iç dekorasyon, dış dekorasyon, cephe kaplama, mantolama, alçı sıva, alçıpan, asma tavan, boya badana ve tüm dekorasyon

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan DENEYİM YAPI DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan DENEYİM YAPI DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?