Demirlibahçe İlkokulu

207960
Uzgörenler Sok No15 PK06340 Mamak/ANKARA
Şirket Tanımı

Kendisini, ailesini, milletini ve yurdunu seven ve daima yüceltmeye çalışan, sorumluluklarının farkında, çağın gereklerini yerine getirebilecek bilgi ve beceri düzeyine sahip, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, ahlaklı, çalışkan, özgüveni yüksek demokratik bireyler yetiştirmek. Toplam Kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda eğitim ve öğretim yapmak. Uygulanan eğitim metotları ve sosyal aktiviteler ile üstün başarılar elde ederek ülkemizde eğitim ve öğretim alanında lider bir kurum olmak.

Hizmet Tanımı

Ankara da Tercih Edilen Okul Olmak.Öğrencilerimizi Anayasada ifadesini bulan, Atatürk milliyetçiğine bağlı ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti´ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getiren, 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilen insanlar olarak yetiştirmek eğitim ve öğretim alanında Türkiye´nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmak her alanda hızlı bir iletişim süreci yaşadığımız dünyada, uluslararası standartları yakalamış olan başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktır

Öğretmen Voleybol Takımı 2012 İlçe Şampiyonu,2012 Yıldızlar Kayak Yarışma Üçüncüsü,2011 Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonu,2011 Hentbol Küçük Erkekler İl Dördüncüsü,2011 Hentbol Küçük Erkekler İl Dördüncüsü,2011 Öğretmenler Arası Voleybol İlçe Üçüncüsü,2011 Voleybol Yıldız Erkekler İlçe Birincisi,2011 Voleybol Yıldız Erkekler İl Dördüncüsü

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Demirlibahçe İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Demirlibahçe İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?