Kurumsal Web Sitesi

CROME STEEL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI

2546
Aslan İşbilir
Tahtakale Mah. Eski İstanbul Yolu Cad. 56/B Avcılar , İstanbul
Şirket Tanımı

Sahra Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak; 2005 yılından günümüze endüstriyel mutfak ekipmanlarının alım ve satım işlemleri ile yoğun tempo harcayan firmamız güncel ve güvenilir fiyat politikasıyla tüm işleyişine devam etmektedir. İkinci el mutfak ekipmanları alış ve satışı en uygun fiyat politikası, değerinde alım işlemleri ve değerinde satış işlemlerimiz sebebiyle sektörün öncü kuruluşarından olmamız ve bu şekilde devam etmemiz tamamen dürüst ticaret politikamızdan kaynaklı olarak devam etmektedir. Her zaman uygun fiyat güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız güvenilir ticaret politikamız devam edecek ve her zaman doğru hizmeti müşteri ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Hizmet Tanımı

Avcılar Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Paslanmaz Yıkama, Açık ve Kapalı Çalışma, Balık, Yemeklik, Böreklik Tezgahlar, Davlumbaz, Havalandırma Sistemleri, Vitrin Dolaplar, Setüstü, Pişirici ve Sıcak Ürünler Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Endüstriyel Mutfak Ekipmanları kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan CROME STEEL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?