COMET RENT A CAR

109660
Basın Ekspres Havalimanı Yolu Mahmutbey Çıkışı Ağoglu My Office 212 Kat: 8 No 137 Güneşli İstanbul
Şirket Tanımı

Comet Türkiye, Araç kiralayan müşterilerini Comet Rent A Car ailesinin bir ferdi olarak görüyor, güven ve iyi hizmet sunmak için tüm Comet Türkiye ekibi olaraka var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. 

Comet rent a car Türkiye'de gelişen oto kiralama sektöründe en büyük olamayı degil en iyisi olayı hedeflemiştir.Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçlar şaşırtıcı ve bir o kadarda ulusal menfaatlerimiz açısından sevindiricidir ,oto kiralama hizmetlerinin Türkiye genelinde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Araç kiralama hizmeti alan müşterilerimizin oranı yaklaşık %32'lere ulaşmış olması ile beraber ülkemiz de rent a car, otokiralama hizmetlerine  talep artmaktadır. İstanbul havalimanın açılması ile beraber Comet rent a car da İstanbul havalimanın da yerini almıştır. Oto kiralama sektöründe COMET RENT A CAR TÜRKİYE olarak uluslararası paydaşlarımızla birlikte büyüyen Türkiye ekonomisine layık hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetleri sadece kiraladığımız araçlarla sınırlandırmayıp, konaklama, transfer ve lüks araç kiralamaları ile de desteklemekteyiz.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Arnavutköy lokasyonunda yer alan COMET RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Arnavutköy lokasyonunda yer alan COMET RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?