Kurumsal Web Sitesi

CİHANGİR YOGA

107010
Cihangir Mah. Meclisi Mebusan Cad. 15 K:4 Beyoğlu, İstanbul
Şirket Tanımı

Cihangir Yoga, Hatha Yoga’nın en güncel yöntemlerini aktaran uzmanların oluşturduğu bir topluluktur. Rebekka Haas Çetin, Zeyneb Uras, Emir Uras, Chris Chavez ve Alev Belviranlı’nın ortağı olduğu Cihangir Yoga, “Herkese Yoga” felsefesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Cihangir Yoga’nın İstanbul’da Cihangir, İstinye ve Caddebostan’da ve Ankara’da Çankaya’da 1000’den fazla seans sunan dört stüdyosu bulunmaktadır. Herhangi bir üyelik ya da seans paketiyle her dört stüdyodan da faydalanabilmektedir.
Cihangir Yoga, İstanbul’daki binlerce yoga katılımcısı ve yüzlerce yoga uzmanı için bir başlangıç noktası olmuştur.
Cihangir Yoga’nın Uzmanlık Programlarını tamamlayan pek çok uzmanımız, kendi yollarını takip ederek Cihangir Yoganın Temelleri 1, 2, 3 ve İleri Seviye Yoga, Yin Yoga, Yoga Terapi, Hamile ve Çocuk yogası gibi tekniklerle geri dönmüş, bu teknikleri paylaşarak topluluğumuzu zenginleştirmiştir. Cihangir Yoga çatısı altında tüm bu pratikler kurucularının rehberliğinde sunulmaktadır.
Cihangir Yoga’da amacımız, üyelerimizin ve uzmanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak ve destek vermektir. Programlarımız sürekli yenilenmektedir. Şu anda yoga pratiğini geliştirmek isteyenlere 200 ve 300 saatlik sertifikalı uzmanlık programını tamamlama fırsatı sunuyoruz. 200 saatlik uzmanlaşma programını tamamlayan yeni uzmanlar Cihangir Yoga’da mentorluk programına başlama fırsatına sahip oluyor. Görüyoruz ki bu mentorluk programı yeni uzmanlar için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor, bilgilerini başkalarına aktarabilmek için gereken özgüveni sağlıyor.
uzmanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak için onları mentorluk dönemi, atölye ve seans vermekle daha da geliştiren bir yapı oluşturduk. Bu yapı aynı zamanda yoga bilgilerini aktarmak konusunda uzun süreli ve derin bir bağlılık gösteren uzmanları da kabul etmektedir.

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan CİHANGİR YOGA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?