Kurumsal Web Sitesi

Can Koç Metal

105060
Uğur Genç
Anafartalar Mahallesi, Posta Cad./tenekeciler Sok. No:46 /11, 06050 Altındağ/Ankara
Şirket Tanımı

Can Koç Havalandırma Sistemleri kaliteli, uygun, düşük maliyetli havalandırma sistemleri kurmakla birlikte, kurmuş olduğu sistemlerin arıza, bakım ve onarımlarında da süratli bir şekilde hizmet vermektedir. Can Koç Havalandırma 1997 yılında kurulup daha sonra Can Koç Havalandırma Sistemleri olarak devam etmiştir.. Kuruluş amacı havalandırma sektöründe temiz ortam havalandırması tesisatları konusunda imalat, montaj servis, taahhüt ve projelendirme hizmetleri yapmaktatır. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten firmamız değişik müşteri gruplarına alternatif çözümler sunabilmektedir. Can Koç Havalandırma olarak genç, dinamik ve uzman kadromuzla ve yeni atılımlarla sektördeki yerimizi uzun yıllar devam ettirmek ve geliştirmek kararlığı içindeyiz. Tecrübeli ustalarımız Ankara nın birçok önemli projelerinin havalandırma işlerine imza atmıştır. Her türlü havalandırma işlerinize ücretsiz keşif yapılır hızlı ve kolay çözüm sağlanır. Ankara Havalandırma Sistemleri İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara İnox Endüstriyel Mutfak İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Rüzgar Gülü ve Baca Şapkası İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Hücre Tipi Fan İmalatı Yapılır. Ankara Mutfak Davlumbazları İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Esmatik ve davlumbazının İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Çöp Kovası İmalatı Yapılır. Ankara Köfte Tezgahı İmalat ve Montajı Yapılır. Ankara Davlumbaz (galvaniz krom) İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Kokoreç Tezgahı İmalat ve Montajı Yapılır. Ankara Her türlü özel Sac İmalatı Yapılır. Ankara Çelik, Galvaniz, İnox, Krom Boru ve Baca Sistemleri Yapılır. Ankara Krom Tezgah İmalat ve Montajı Yapılır. Ankara JetCap Baca İmalat ve Montajı Yapılır. Ankara Her Çap Dirsek İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara TSE Belgeli Baca Sistemleri Yapılır. Ankara Kaskad Baca İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Spiro Kanal Sistemleri İmalatı ve Montajı Yapılır. Ankara Mangal Ocağı İmalat ve Montajı Yapılır. Ankara Çelik Baca İmalatı ve Montajı Yapılır.

Hizmet Tanımı

Havalandırma Sistemleri İmalatı ve Montajı, İnox Endüstriyel Mutfak İmalatı ve Montajı, Rüzgar Gülü ve Baca Şapkası İmalatı ve Montajı, Mutfak Davlumbazları İmalatı ve Montajı, Hücre Tipi Fan İmalatı, Esmatik ve davlumbazının İmalatı ve Montajı, Çöp Kovası İmalatı, Köfte Tezgahı İmalat ve Montajı, Davlumbaz (galvaniz krom) İmalatı ve Montajı, Kokoreç Tezgahı İmalat ve Montajı, Her türlü özel Sac İmalatı, Krom Tezgah İmalat ve Montajı, JetCap Baca İmalat ve Montajı, Çelik, Galvaniz, İnox, Krom Boru ve Baca Sistemleri, Her Çap Dirsek İmalatı ve Montajı, Kaskad Baca İmalatı ve Montajı, TSE Belgeli Baca Sistemleri, Spiro Kanal Sistemleri İmalatı ve Montajı, Çelik Baca İmalatı ve Montajı, Mangal Ocağı İmalat ve Montajı,

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Endüstriyel Tasarım Danışmanları kategorisine ait olan ve Ankara Altındağ lokasyonunda yer alan Can Koç Metal kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?