Web Site Oluşturun

ÇAKMAK MÜHENDİSLİK ORMANCILIK ve PEYZAJ

2049
MURAT ÇAKMAK
Mola Gürani mah. Hikayeci sok. No:4/3 Haseki Fatih/İSTANBUL
Şirket Tanımı

İstanbul Fatih’te hizmet veren Çakmak Mühendislik Ormancılık ve Peyzaj, hizmet alanındaki başarılarına yenilik ekleyerek müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Orman ve maden izinleri, özel ağaçlandırma projesi, peyzaj-çevre düzenleme, peyzaj tasarım, peyzaj uygulama, madencilik, ormancılık, ağaç taşıma, transplantasyon, orman ürünleri, rüzgar santralleri ve enerji makineleri alanında gösterdiği tecrübe ile sektörün belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir. 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmetleriyle sunduğu ivedili çalışmaları ile birçok noktada orman ve park düzenleme hizmeti sunan Çakmak Mühendislik, alanının en başarılı isimlerinden biridir. Ormancılık ve yan ürünleri sektörü ile ilgili tüm işlerinizde kusursuz hizmet alabileceğiniz firma ile düzenleme ve orman işlerinizden en iyi şekilde verim alacaksınız.

Hizmet Tanımı

özel ağaçlandırma projesi, peyzaj-çevre düzenleme, peyzaj tasarım, peyzaj uygulama, madencilik, ormancılık, ağaç taşıma, transplantasyon, orman ürünleri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fidanlıklar ve Ağaç Hizmetleri kategorisine ait olan ve İstanbul Fatih lokasyonunda yer alan ÇAKMAK MÜHENDİSLİK ORMANCILIK ve PEYZAJ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?