Çağatay İlkokulu

207867
Çağatay İlkokulu Akçay Mahallesi Gençlik Cad.No11B KızılcahamamAnkara
Şirket Tanımı

İlköğretim Programında Tespit Edilmiş Amaçlar Doğrultusunda Öğrencilerimize 1)Kişisel Açıdan : -İlgi,İstidat ve Kabiliyetleri Yönünde Yetiştirerek, Gelecek Hayat Ve Üst Öğrenime Hazırlamak. -Türkçeyi Doğru Kullanma, Tüm Ders ve Programlarda Belirlenen Hedefler Doğrultusunda Temel Bilgi ve Beceriler Kazandırmak. -Tüm Öğrencilerin Öğrenmesini Sağlamak, Eğitimin Bir İhtiyaç Olduğuna İnanan ve Kendini Geliştirme İsteği Duyan , Doğru Düşünebilen ,Bilgili, Becerili, Kendine Güvenen Bireyler Olarak Yetişmelerine Fırsat Tanımak. 2) Toplumsal Açıdan : -Atatürk İlke Ve İnkılaplarına , T.C.Anayasasına Ve Demokrasinin İlkelerine Uygun Olarak, Hak Ve Sorumluluklarını Bilen , Milli,Toplumsal Değerlere Sahip , Ülkesini, Milletini,Bayrağını Seven Yurttaş Olma Bilinci Kazandırmak 3)İnsan İlişkileri Bakımından : -Başkaları İle İyi İlişkiler Kurabilen , İşbirliği İçinde Çalışabilen, Çevresine Uyum Sağlayabilen, İyi,Mutlu, Ve Hoşgörü Sahibi İnsanlar Olarak Yetiştirmektir..

Hizmet Tanımı

Öğrencilerimizin kendine güvenen, ideallerini gerçekleştirmeye istekli,toplum içinde başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duyan birey olmalarını sağlamak, Her çocuğun içindeki yaratıcı, çok yönlü, haklarını koruyabilen,güven, hoşgörü ve sevginin hakim olduğu bir ortam yaratmak, Eğitim – Öğretim etkinliklerinde, çağdaş teknolojinin getirdiği tüm olanakların kullanıldığı bir ortamı öğrencilerimizin hizmetine sunmak, Okulumuzu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri ile çevrede örnek gösterebilecek ve gurur duyacak bir kurum haline getirmek, Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede gidererek, onları başarıya götüren yolda motive edip, umut ve güveni aşılayarak hedeflerine emin adımlarla gitmelerini sağlamak, Çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteğini ve yeteneğini kazandırmak.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kızılcahamam lokasyonunda yer alan Çağatay İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kızılcahamam lokasyonunda yer alan Çağatay İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?