BULGAN GROUP

3420
HACI SABANCI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Çanakkale Caddesi No:5/A SARIÇAM / ADANA
Şirket Tanımı

Adana ticaret odası tarafından 14.05.1994 yılında tescili yapılmış olan şirketimiz; inşaat malzemeleri ticareti ve inşaat müteahhitliği hizmetleri alanlarında ticari faaliyetlerine başlamıştır. 2009 yılında kapı pencere aksesuarları üretimine başlayan şirketimiz süreç içerisinde diğer yapı aksesuarları gruplarının üretimini hedeflemektedir. Türkiye'de ve dünyada kabul görmüş markaların distribütörlüğünü üstlenen, onlarca yaşam alanını Adana halkının hizmetine sunmuş olan şirketimiz , yapı aksesuarları üretiminde de YASİS markası ile Türkiye'nin ve dünyanın kabul ettiği standartlarda üretim yapmayı hedeflemektedir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S1
BULGAN GROUP firmasının telefon numarası nedir?
BULGAN GROUP firmasının telefon numarası: 0322 394 34 24.
S2
BULGAN GROUP firmasının yeri nerededir?
BULGAN GROUP firmasının adresi: HACI SABANCI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Çanakkale Caddesi No:5/A SARIÇAM / ADANA.
S3
BULGAN GROUP firmasının ana irtibatı var mı?
BULGAN GROUP firmasının ana irtibat numarası: 0322 444 20 68.
S4
BULGAN GROUP firmasının web sitesi
BULGAN GROUP firmasının web sitesi: http://www.bulgangroup.com.tr.
Ev, Bahçe ve Dekorasyon kategorisine ait olan ve Adana Sarıçam‎ lokasyonunda yer alan BULGAN GROUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?