BİOS TEKNOLOJİ

108796
Bilal Arslan
İnkılap Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Sevimli Bahçe Sk. No:36/8 Ümraniye / İstanbul
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı

Bios Teknoloji Kamera Güvenlik sistemleri olarak, 15 Yıllık Teknoloji ve Bilgisayar sektöründeki tecrübemizle, müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Her geçen gün kendimizi yenileyerek, teknolojiye en hızlı şekilde ayak uydurmaktayız. Kaliteli ürünlerimiz ile sorunsuz sistemler kuruyor, hızlı ve pratik uygulama ve satış sonrası destek ekibimizle yaşanabilecek sorunları en hızlı şekilde çözüyoruz. 

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile müşterilerimize yerinde, mekana uygun çözümler sunmakta ve bu sayede herkese kendi ihtiyaçları doğrultusunda en uygun sistemi kurmaya çalışmaktayız. 

Teknoloji sistemlerinde edindiğimiz tecrübelerimizi, Kamera güvenlik sistemleri sektörünün gelişiminde kullanıyor ve daha kolay, pratik çözümler bulmak adına emek harcıyoruz.

Hizmet Tanımı

Güvenlik kamerası sistemleri : Ev, işyeri, yazlık v.s. tüm alanlarınızda kaliteli ürünlerimiz ile güvenliğinizi sağlamaktayız. 

Alarm sistemleri : Güvenlik alarm sistemlerimiz ile artık her yer güvende. Hırsızlara karşı hareket sensörleri ve manyetik kontaktörler sayesinde mekanlarınızdaki en ufak hareketlerden haberdar olacaksınız. 

Montaj hizmetimiz : Profesyonel montaj ekibimiz ile temiz ve hızlı bir şekilde Kamera sistemleri montajını yapmaktayız. 

Satış sonrası destek : Kurduğumuz sistemlerin ve kullandığımız tüm ürünlerin garantisi bulunmaktadır. Yaşanabilecek olan arızalarda, yerinde veya duruma göre uzaktan destek vermekteyiz.

Servis Bilgisi : İstanbul İçerisinde uygulama servis hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul dışında ise duruma göre hizmet vermekteyiz.

Arama Terimleri: Kamera Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Ahd Kamera Sistemleri, Ip Kamera , Nvr Kayıt Cihazı, Dvr Kayıt Cihazı, Xvr Kayıt Cihazı, Tvi Kamera Sistemleri, Güvenlik Kamerası Kurulumu, Hırsız Alarm Sistemleri, Kamera Kayıt Cihazı, Cctv Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Cenova Kamera Sistemleri, Dahua Kamera Sistemleri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Ümraniye Alarm - Kamera ve Güvenlik Sistemleri, Nvr, Dvr, Xvr Kayıt Cihazı, Cenova, Dahua, Ahd, Ip, Tvi, Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş, Hırsız Alarm Sistemleri ve Güvenlik Kamerası Kurulumu Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan BİOS TEKNOLOJİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan BİOS TEKNOLOJİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?