Kurumsal Web Sitesi

BİN YAPI MİMARLIK SUR ÇELİK KAPI

2592
Onur Yılmaz
Bahariye Mah. Girne Blv. 96/A Karşıyaka 35600, İzmir
Şirket Tanımı

Binyapı Mimarlık yıllarca çeşitli mimarlık şirketlerinde ve finans sektöründe çalışmış Yüksek Mimar ve Uzman Ekonomistleri bünyesinde barındıran bir kurum olarak 2010 yılında faaliyete başlamiştir. Siz değerli müşterilerimize en iyiyi en çok alternatifle en kaliteli ve en uygun fiyata sunmak; tek düzelikten uzak her yaşam alanına yeni ruhlar yeni soluklar katmak en büyük amacımızdır. Sizlerin istekleri ile konusunda uzman mimarlarımız tarafından itina ile mükemmelliğinize giden yolu inşa ediyoruz. Tüm kaynaklarını, üstün ürün ve hizmet kalitesine ulaşmak için kullanan Binyapı Mimarlık; projelendirme, imalat, tedarik, montaj ve satış sonrası hizmet ekipleriyle beklentilerinizin üzerinde çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. En büyük tutkumuz hayallerinizdeki yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürmektir Modellerimizde dünyanın en ünlü tasarımcılarıyla çalışıyor; günün koşullarına en uygun ürünü Ar-ge ekibimizle sizin için tasarlıyoruz.

Hizmet Tanımı

Karşıyaka Çelik Kapı, Özel Tasarım, Kırılmaz, Dış Mekan, Daire, Villa, 7/24, Çelik Kapı İmalat, Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Çelik Kapı kategorisine ait olan ve İzmir Karşıyaka lokasyonunda yer alan BİN YAPI MİMARLIK SUR ÇELİK KAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?