BİLLET RENT A CAR

109772
Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:30/1 Çengelköy Üsküdar / İstanbul
Şirket Tanımı

Billet Car Rental ilk olarak İstanbul’ da kurulmuştur,

Hizmet kalitesi ve doğru hizmet anlayışıyla kısa bir süre sonra İzmir Çeşme, izmir Gaziemir, Milas Bodrum Havalimanında da faaliyet göstermeye başlamıştır, 2016 Mayıs ayı itibariyle Atatürk Havalimanı İç hatlar Terminalinde de Faaliyet göstermeye başlayacak olan Billet Car Rental tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarına devam etmektedir.

Sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir, Gerek teknik altyapısı gerekse isabetli ekspertiz analizleriyle sektörde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.

Çalışma ilkesi gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktadır.

Billet Car Rental Bireysel ya da Kurumsal Tüm müşterilerinin ihtiyaçlarınızı dinliyor, ve olası en uygun alternatifi sunmak için çalışıyor, Hayallerinizdeki, Tam da aklınızdaki araçları kiralıyor.

Ekonomik, Konfor ve lüx segment araçlarıyla ve birbirinden çeşitli araç seçenekleriyle Bireysel veya Kurumsal tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan BİLLET RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan BİLLET RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?