Bezirhane Ortaokulu

207552
Bezirhane mh. Gölbaşı/ANKARA
Şirket Tanımı

Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, gelişime açık, öğrenmeyi öğrenmiş, iletişim becerileri gelişmiş, sorun çözme becerisine sahip, üretken, yaratıcı, özgüvenli, girişimci, etik değerleri özümsemiş, ulusal ve küresel değerlere sahip, sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

Hizmet Tanımı

Vizyonumuz Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulanan, sevgi ve hoşgörü iklimi soluklayan bir kurum olarak vatansever, çalışkan, üretken hür iradeli ve düşüncelerini ifade yetisine sahip bireyler yetiştirmektir.

2011-2012 eğitim yılında "Bu Benim Eserim Proje Yarışması"nda Matematik öğretmeni Bekir GİRİŞ rehberliğinde 8/A sınıfı öğrencisi Rabia HAKBİLEN´in yapmış olduğu "Süper Lig sapmadı" isimli proje Ankara bölge sergisinde sergilenmeye hak kazanmıştır. Yine 2012-2013 eğitim yılında "Bu Benim Eserim Proje Yarışması"nda Matematik öğretmeni Bekir GİRİŞ rehberliğinde 8/A sınıfı öğrencisi Zülal KAYA´nın yapmış olduğu "Ligleri karşılaştırıyoruz" isimli proje Ankara bölge sergisinde sergilenmeye hak kazanmıştır. Ayrıca her yıl mezun olan öğrencilerimizi çeşitli Anadolu liselerine yerleştirmekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Gölbaşı lokasyonunda yer alan Bezirhane Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Gölbaşı lokasyonunda yer alan Bezirhane Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?