BEYLİK YAPI

3434
CUMHURİYET MAH. NAZIM HİKMET BULVARI NO:89 BEYCENTER KAT:3 D:20 ESENYURT / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Beylik Yapı , uzun yıllar özel sektörde kazandığı tecrübelerini şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmetler sunabilmek için, sektördeki pozisyonu konut geliştirme alanlarına yoğunlaştırarak sürdürme kararı almış. Bu anlamda güvenli , çevre koşullarına saygılı ve tüketici memnuniyetini ön planda tutan yapılar inşa etmeye başlamıştır. Beylik Yapı adından da anlaşılacağı gibi yapı sektörüne tam donamlı hizmet üreten bir şirkettir, mimari proje geliştirme, konut, avm ve Residence gibi kavramsal niteliği olan projeler üreterek tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Pek çok projeye mimari çözümler üreten firma hem proje geliştirici hem de konut geliştirme alanlarında faaliyet gösterdiği için dinamik, minimalist çizgilerden oluşan değerler üretmektedir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan BEYLİK YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?