Web Site Oluşturun

BEŞYILDIZ GRUBU

2271
HAMİDİYE MAHALLESİ ULUBATLI HASAN CADDESİ (BEŞYILDIZ SATIŞ OFİSİ, ÖZEL SEZİN KOLEJİ YANI) ÇEKMEKÖY / İSTANBUL
Şirket Tanımı

BEŞYILDIZ GRUBU OLARAK NELER YAPTIK. Yıllardır GÜVEN inşa ediyoruz… İstanbul'un yeni gelişen bölgelerinde doğa ile modern kentli yaşamı buluşturan konut projelerimiz bugüne kadar 1260'dan fazla aileyi yepyeni bir hayata taşıdı. Hepsi de zamanında teslim edilen, depreme dayanıklı, birinci sınıf malzeme ve işgücünün kullanıldığı bu yeni yaşam alanları, geniş yeşil alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, yüzme havuzları ve sosyal tesisleriyle büyük bir cazibe merkezi oldu, daha yapımları tamamlanmadan kısa sürede hızla satın alındı. İlk olarak Çekmeköy'de her biri 130 m2 olan 504 konutu içeren 1. Etap Evleri'ni Nisan 2000'de sahiplerine teslim ettik. Haziran 2002'de 2. Etap Evleri'nde her biri 135 ve 150 m2 olan 360 konutla aileler 2. Etap Evleri'nde yeni bir hayata başladı. Temmuz 2003'te 150 ve 170 m2'lik 208 konuttan oluşan 3. Etap Evleri tam zamanında sahiplerine teslim edilerek Çekmeköy'ün yeni oluşan modern yaşam biçimine katıldı.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan BEŞYILDIZ GRUBU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?