BESA GRUP

1422
Armada İş Merkezi A Blok 10. Kat No: 14 06520 Söğütözü Çankaya Ankara
Şirket Tanımı

HAKKIMIZDA 40 yıldır inşaat sektöründe İnşaat sektöründe 40 yıllık tecrübe… 1995 yılında kurulan BESA İnşaat A.Ş. 40 yıla yakın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve son 20 yıl içerisinde konut ve ticari nitelikli çok sayıda inşaat gerçekleştirmiş ‘’Bezci İnşaat’’ firmasının kuruluşudur. BESA İnşaat A.Ş. çok sayıda özel ve kamu projesini gerçekleştirmiştir. Söz konusu projeler gerçekleştirildiği bölgelerde kalitesi ve işlevsellikleri ile ön plan çıkıp kentsel gelişime ve değere katkıda bulunarak ivme sağlamışlardır. Kurumsal hizmet anlayışı, geleceği şekillendiren projelere attığı imza ve kazandığı misyon ve vizyon ile yeni projelere imza atmaktadır. Değerler ve Misyonumuz Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Vizyonumuz Vizyonumuz 1995 yılından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden projeler geliştirmektir.

Hizmet Tanımı

İnşaat ve GYO

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan BESA GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan BESA GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?