Kurumsal Web Sitesi

BACANAK OTO KİRALAMA - UŞAK

2514
Aydemir Taşkın
Durak Mah. 2. Dinçer Sok. 5/C Uşak Merkez 64400, Uşak
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Bacanak Araba Kiralama Uşak ve Bacanak Oto Kiralama Uşak  olarak kaliteli ve sorunsuz araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Sıfır km. bayiden çıkışlı olup sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Engin Tecrübeleri ile Uşak'da hizmet vermekte olan bacanak Rent A Car Uşağa açılan ilk Rent A Car'dır. Onlarca Araç filosu ile Rent A Car Sektöründeki ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Uşak da oto kiralama hizmeti vermekde olan Bacanak Rent a car dilerseniz şoförlü araç dilerseniz şoförsüz araç kiralamakdadır. Lüks, bayi çıkışlı ve bakımlı araçlarımız ile 2000 yılından bu yana hizmet vermekdeyiz. Bacanak Rent A Car uşak olarak bütün araçlarımızda hgs, klima mevcuttur.
 
Hizmet Tanımı
 
Uşakda 2000 yılından bu yana lüks araç kiralama konusunda hizmet veren firmamızın kurucusu AYDEMİR TAŞKIN'dır.Engin tecrübeleri ve işine olan titizliği ile müşterini  memnun etmektedir. Sıfır km. lüks araçları ile günlük,haftalık, aylık ve yıllık araba kiralama hizmeti veren firmamız sektörünün başarılı isimlerinden biridir. Uşak'ın önde gelen firmalarından olan BACANAK oto kiralama güven ile araç kiralayabileceğiniz ve önceliği müşteri memnuniyeti olan başarılı bir rent a car hizmeti vermektedir.
 
Arama Terimleri: Oto Kiralama Uşak, Araç Kiralama Uşak, Uşak Oto Kiralama, Uşak Araç Kiralama, Uşak Rent a Car,7/24 Oto Kiralama
 
Hizmet Bölgeleri
Uşak, İzmir Havaalanı, Antalya Havaalanı Genelinde Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Uşak Oto Kiralama, Rent a Car, Otomatik, Manuel, Lüks, VİP, Günlük, Haftalık, Aylık ve Günlük Araç, 7/24, Ekonomik Araç Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Uşak Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve Uşak Uşak Merkez lokasyonunda yer alan BACANAK OTO KİRALAMA - UŞAK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?