Kurumsal Web Sitesi

ARTISAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

2543
Serkan Arslan
Doğanbey Mah. Haşim İşcan Cad. 9 Tuğsa İş Merkezi K:12 D:138 Osmangazi 16220, Bursa
Şirket Tanımı

Misyonumuz: Müşteri memnuniyeti ilkesi ve eğitimli personeli ile müşterilerimize yasalar çerçevesinde kaliteli, güvenilir, tam donanımlı ve modern hizmeti sunmak ve ulusal-uluslararası güvenlik firmaları arasında önemli bir yer tutma amacını hedefler. Vizyonumuz: Artısav, müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim ve gelişim gerekliliklerini benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak,Gerek iç yapısı ve gerekse kurumsal yapısı gereğince özel güvenlik ve hizmet sektöründe disiplinli, dürüst, yüksek teknik donanımlı ve profesyonel kadrosuyla hizmet vererek, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi cevap veren, kaynaklarını riske sokmadan yeni yatırımlar yaparak her yıl büyüyen bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Hizmet Tanımı

Bursa Osmangazi Özel Güvenlik Şirketi, Özel Güvenlik Eğitimi, Fabrika, İş ve Eğlence Merkezi, Fuar ve Festival Güvenliği, Üniversite, Yurt ve Okul, Toplu Konut Güvenliği, Artısav ile Güvenliğiniz Emin Ellerde.

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Alarm - Kamera ve Güvenlik Sistemleri kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan ARTISAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?