Kurumsal Web Sitesi

ARSAN TURİZM

2494
Ayşe Nur Yılmazer
Değirmiçem Mah. 9. Sok. 22 Şehitkamil 27000, Gaziantep
Şirket Tanımı

1986 yılında Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ilk seyahat acentası olarak kurulmuş öncü bir turizm kuruluşudur. Ekip olarak, son derece profesyonel bir hizmeti, son derece amatör bir ruhla sunan bir turizm ordusuyla çalışmanın başarılı sonuçlarını aldığımızı belirtmemize izin veriniz. Özellikle son yıllarda çok popüler olan "Gap Keyfi" kesin deparlı turlarmızla yurt içinden ve yurt dışından bir çok konuğumuza bölgemizde verdiğimiz kusursuz hizmetle çok haklı bir ün elde ettiğimizi ifade etmekten onur duyuyoruz.Kendimizi , bölgemizi ve aylık aktiviteleri tanıttığımız sayfalarımıza bir göz atmanız bizi mutlu edecektir. Rent a car, transfer, otel rezervasyonu, ya da bölgemize ilişkin her hangi bir danışmana ihtiyaç duymanız halinde mail atmanız 24 saat içinde cevap almanız için yeterli olacaktır.

Hizmet Tanımı

Şehitkamil Turizm ve Seyahat Acenteleri, Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar, Tatil Organizasyonları, Otel Rezervasyonu, Uçak Bileti, Balayı, Yılbaşı, Bayram ve Kültür Turu Hizmetleri Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Gaziantep Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Gösteri Merkezleri kategorisine ait olan ve Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda yer alan ARSAN TURİZM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?