Kurumsal Web Sitesi

Arge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

2880
Küçükbakkalköy Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Ataşehir/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Değerleme sektöründeki tecrübemiz ile yurtiçi ve yurtdışı değerleme, danışmanlık, en iyi ve en verimli kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları ve sektör analizi konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz. Ayrıca, makine ve ekipman, gemi ve diğer maddi duran varlıklar konusundaki değerleme ihtiyaçlarınızı sektörde tecrübesi olan uzman mühendis çalışanlarımızla sağlamaktayız. Çalışmalarımız IVSC (Uluslararası Değerleme Standartları)’ye uygun olarak yapılmakta olup, müşterilerimizin bilgilerini gizlilik prensibi çerçevesinde korumak en önemli etik kurallarımızdandır. Hazırladığımız raporlar, müşterilerimizin yazılı onayı olmaksızın hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşılmaz. Gayrimenkul sektörü ile ilgili tüm sorularınız, danışmak istediğiniz konular ve gayrimenkul değerlemede ARGE ile tanışmak için lütfen bizi arayınız.

Hizmet Tanımı

Gayrimenkul Değerleme Makine Değerleme Proje Değerleme Sanayi Tesisi Değerleme Otel Değerleme Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı Teminat Değerleme Pazar Araştırması Fizibilite Analizi İhale Danışmanlığı

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Gayrimenkul Değerleme‎ kategorisine ait olan ve İstanbul Ataşehir lokasyonunda yer alan Arge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?