Ar Metal

106673
Bağlar İçi Cd. No: 85 Firuzköy Avcılar İstanbul
Şirket Tanımı

Kuruluşumuzdan bugüne kadar yüksek kaliteli, makul fiyatlı ve pazarın ihtiyaçlarına cevap veren üretim politikamız gelişerek devam etmektedir. Bunun gereği olarak ; firmamız İSO 9001:2008(TÜRKAK onaylı), İSO 14001:2004 (TÜRKAK onaylı) ve OHSAS 18001:2007 belgeleri ile kalite Ayrıca çeşitli ürün gruplarımızda bulunan T.S.E , C.E ürün belgeleri ile VİP-TEC markası yurtiçi pazarlarda olduğu kadar uluslar arası pazarlarda da hak ettiği konuma gelmiştir.

Bu kataloğumuzda pazarın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz birçok yeni ürün bulunmaktadır. Özellikle otomotiv servislerinin ihtiyaçları doğrultusunda grubumuza dahil ettiğimiz otomotiv servis ekipmanları ihtiyaçlara tam cevap verebilecek niteliktedir. Uzun ve titiz bir Pazar araştırması sonucunda grubumuza dahil edilen bu ürünler ömrü uzun ve pratik kullanım için multibag plastik takım çantalarımızla sunulmuştur.

Hizmet Tanımı

Metal Ürünler

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Metal Ürünler kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan Ar Metal kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?