ANTALYA GÜNEŞİ KREŞ VE ÇOCUK KULÜBÜ

108694
Yusuf Zümre
Çağlayan Mah. 2042 Sok. 3 Muratpaşa 07230, Antalya
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Zümre Özel Eğitim Kuruluşu olan Antalya Güneşi 2014 yılında kurularak; modern, yenilikçi ve yüksek standartlarda okul öncesi eğitim vermektedir.

Buna koşul olarak gelişimsel gereksinimleri karşılamayı, gelişim alanlarının birbiri ile olan dinamik etkileşimini desteklemeyi, öğrencinin tüm gelişim alanlarındaki davranışlarını daha üst düzeye çıkarmayı, çeşitlendirmeyi ve zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

Esneklik ilkesini temel alıp, bu programda yer alan kazanımlar; anaokulu programlarında benimsenen ortak becerilerin tümünü kapsamaktadır. Problem çözme, iletişim, akıl yürütme, ilişkilendirme, karar verme, sorumluluk alma ve yerine getirme, araştırma, girişimcilik, bilinçli tüketim, çevre bilinci, yaratıcılık becerileri edinen, çağdaş dünyaya ayak uyduran, kültürel ve milli değerlere sahip çıkan, güzel sanatlara duyarlı bireyler yetiştirmeniz için Antalya Güneşi Çocuk Kreşi kısa sürede ailenizin bir parçası olacaktır.

Programda yer alan kazanımlar ve gereksinimler doğrultusunda, öğrenme durumları ve öğrenme ortamları hazırlanır.


Yaz okulu kayıtlarımız devam etmektedir.

 
Hizmet Tanımı

ANTALYA GÜNEŞİ ÇOCUK KREŞ VE ANAOKULU' NUN ana hedefi öğrenmeyi keyifli hale getirmektir. Her gün çocuğunuz, farklı materyalleri kullanarak, farklı aktiviteler içerisinde bulunarak, keşfetmeyi, incelemeyi, yaratıcı olmayı ve hayal gücünüi kullanmayı öğrenir.

Okul öncesi eğitim programlarımız sıcak bir ortamda, çocuğunuzun diğer bireyler ile etkileşim içerisinde bulunarak sosyal becerilerini geliştirmesini, sağlıklı seçimler yapmasını, özgürce çevresinde olanların farkına varmasını sağlar. Eğitim merkezlerimiz çocuklarımıza, keşfetme, problem çözme, takım çalışmasını kavrama, başarıyı yakalama ve öğrenme fırsatını aşılar. Programlarımızda odak nokta, her çocuğun fiziksel, duygusal, sosyal ve eğitimsel gelişimini tamamlamasını sağlamaktır.

Eğitim sistemimizde yer alan yaklaşımlar;

  • Montessori Eğitim Yaklaşımı
  • Eğitimde Çoklu Zeka Yöntemi
  • Proje Tabanlı Öğrenme Yöntemi
  • Hıgh Scope Eğitim Yöntemi
  • Beyne Yönelik Öğrenme Yöntemi

Milli Eğitim Proğramı eşliğinde, tüm yöntemler, bireysel farklılıklar ve eğitim ortamına göre planlanarak, okulumuzda uygulanmaktadır.

 
Arama Terimleri: Muratpaşa Kreşler, Gündüz Bakım Evi, Tam Gün Eğitim, Çocuk Kulübü, Eğitim
 
Hizmet Bölgeleri
Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Muratpaşa Anaokulları ve Kreşler, Gündüz Bakım Evi, Çocuk Akademisi, Okul Öncesi Eğitim, Yaş Grubuna Göre Kreşler, Çocuk Yuvası Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve Antalya Muratpaşa lokasyonunda yer alan ANTALYA GÜNEŞİ KREŞ VE ÇOCUK KULÜBÜ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve Antalya Muratpaşa lokasyonunda yer alan ANTALYA GÜNEŞİ KREŞ VE ÇOCUK KULÜBÜ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?